sr2logo
Innowacje i rozwój pracowników siłą napędową firmy - Strony Rynku

Innowacje i rozwój pracowników siłą napędową firmy

Od 100 lat jesteśmy wiodącym producentem i pionierem w zakresie urządzeń oraz systemów grzewczych i chłodniczych, a od 25 lat obecnym na rynku polskim. Indywidualne podejście do klienta jest gwarancją najwyższych standardów. Nasza działalność obejmuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Za niepodważalnym sukcesem firmy stoi dynamiczny i nieprzerwany rozwój zarówno pracowników, jak i szerokiej gamy produktów. 

2Jakość

Urządzenia Viessmann od zawsze odznaczały się wysoką precyzją wykonania i niezawodnością działania. Nasze produkty już w tej chwili spełniają standardy przyszłości, oferując rozwiązania cyfrowe niespotykane nigdzie indziej na rynku. Hasłem przewodnim 100. rocznicy istnienia firmy jest digitalizacja – rozwiązania przyszłości oferujemy już dziś.
Środowisko

W trosce o zdrowie naszych bliskich oraz stan środowiska bezwzględnie wdrażamy rozwiązania ekologiczne i energooszczędne. Czynnie uczestniczymy w lokalnych projektach poprawy jakości powietrza poprzez termomodernizację istniejących instalacji grzewczych oraz wdrażanie rozwiązań z sektora odnawialnych źródeł energii. Idąc z duchem czasu, oferujemy kompleksowe systemy fotowoltaiczne będące istotnym elementem sieci rozproszonych źródeł energii Smart Grid.
Ludzie

Viessmann to przede wszystkim wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy dzięki innowacyjnym pomysłom oraz zaangażowaniu zawsze wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Stawiamy na indywidualny rozwój pracowników, który jest siłą napędową naszej firmy. Współpracując na różnych polach, jesteśmy w stanie realizować przełomowe projekty, które niczym kamienie milowe wyznaczają światowe trendy.
Spotkanie pokoleń

Chcąc pozostać liderem na rynku, stawiamy na młode i otwarte umysły, które pod czujnym okiem doświadczonych fachowców mogą w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Taka współpraca nabiera charakteru symbiozy pomiędzy pokoleniami, gdzie młode osoby mają możliwość poszerzenia posiadanej wiedzy, natomiast ich mentorzy uczą się przełamywać standardowe schematy rozwiązań.
Niedościgniony lider

Dzięki zatrudnieniu tak wyjątkowych ludzi, z wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnością pracy zespołowej, osiągamy cele niedostępne dla innych firm. Nieustannie wybiegamy w przyszłość i staramy się udoskonalać to, co już jest doskonałe.

Follow by Email
LinkedIn
Share