sr2logo
BEURER dla zdrowia i urody - Strony Rynku

BEURER dla zdrowia i urody

Po raz kolejny produkty należące do portfolio marki BEURER, której jedynym autoryzowanym dystrybutorem na polskim rynku jest firma TTT INVEST Sp. z o.o.
MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego Sp. k., zostały wyróżnione w kategorii ciśnieniomierze w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marki w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyły najbardziej elitarny tytuł Laur Konsumenta – Top Marka 2017.

Ciśnieniomierz naramienny z funkcją EKG BEURER BM 95
4to ciśnieniomierz nowej generacji służący do kontroli ciśnienia krwi i rytmu serca za pomocą darmowej aplikacji i oprogramowania „Beurer
CardioExpert”. Kompatybilny z technologią Bluetooth® Smart do bezprzewodowego przesyłania wartości pomiaru do smartfona. Posiada wbudowane urządzenie EKG do zapisu rytmu serca oraz technologię zaawansowanego wykrywania arytmii (np. migotania przedsionków i występowania skurczy dodatkowych). Niezastąpione urządzenie w każdym domu, w którym kontrola rytmu serca u któregokolwiek z domowników wymaga większej troski niż zwykle.
Obok sztandarowych produktów marki BEURER, do których należą oczywiście ciśnieniomierze, należy wymienić: lampy typu SOLUX, produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, ale także wagi kuchenne i łazienkowe, nawilżacze i oczyszczacze powietrza, produkty babycare, i wiele innych produktów codziennego użytku. Firma stale stara się poszerzać asortyment o nowości, które aktualnie są unikatami na polskim rynku.

Urządzenie zapobiegające chrapaniu BEURER SL 70
należy do takich pionierskich produktów. Jest to delikatna terapia, która wykorzy­stuje innowacyjny system detekcji chrapania na podstawie dźwięku i wibracji kości. Jest łatwy w użyciu i prawie niewidoczny. Dla wygody użytkowania w zestawie znajdują się trzy różne rozmiary słuchawek.
Urządzenie wykrywa chrapanie w czasie rzeczywistym oraz natychmiast je przerywa za pomocą delikatnych wibracji oraz emisji dźwięku. Do jego obsługi służy łatwa i intuicyjna aplikacja „Beurer SleepQuiet”, którą można bezpłatnie pobrać w AppStore, Google Play lub ze strony producenta. Na graficznej prezentacji wyników widać liczbę oddechów z chrapaniem na godzinę, nasilenie dźwięku oraz dziennik ze wszystkimi zarejestrowanymi danymi wg dnia, tygodnia i miesiąca. Wszystkie ustawienia można w pełni personalizować. Chrapanie jest przyczyną zmęczenia, braku koncentracji i spadku wydajności, a także w efekcie zwiększa ryzyko udaru i zawału serca, nie mówiąc o tym, że dotyka zarówno samych chrapiących, jak i ich partnerów. I pomyśleć, że rozwiązanie problemu teraz znajduje się w zasięgu ręki. Nareszcie spokojne i odprężające noce!
Zapraszamy na stronę beurer.pl i do naszych autoryzowanych partnerów.

Follow by Email
LinkedIn
Share