sr2logo
Krups z Laurem Konsumenta - Strony Rynku

Krups z Laurem Konsumenta

xMarka Krups została uznana przez konsumentów za najlepszą w kategorii ekspresów do kawy i najczęściej polecaną. Potwierdzeniem jakości jest I miejsce w trzynastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności Laur Konsumenta 2017.

Krups słynie z dbałości o detale, które w połączeniu z doświadczeniem dają gwarancję smaku i aromatu kawy. To jedyny producent ekspresów automatycznych na rynku, który zapewnia ubicie kawy – tamping – o sile 30 kg. Dzięki temu mała czarna jest wyjątkowo intensywna. Opatentowany Thermoblock sprawia, że kawa ma idealną temperaturę już od pierwszej filiżanki. Brak konieczności wyjmowania i czyszczenia systemu zaparzającego ułatwiają obsługę ekspresów. Natomiast stalowe żarna w młynku takie, jakie występują w profesjonalnych młynkach, gwarantują niezawodność.
Kwintesencją jakości, którą oferuje marka Krups, jest najnowszy model Evidence EA89 opracowany z troską o najmniejszy szczegół, począwszy od najwyższej jakości materiałów, ergonomii i kompaktowej formy, po intuicyjny wyświetlacz OLED, dzięki któremu parzenie kawy jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Evidence EA89 posiada łącznie aż 15 programów oraz funkcję 2-in 1 Touch, pozwalającą na przygotowanie za jednym dotknięciem dwóch filiżanek kawy białej, także latte w typowych wysokich szklankach.

Follow by Email
LinkedIn
Share