sr2logo
Shell Helix – najlepiej oceniane oleje silnikowe w Polsce - Strony Rynku

Shell Helix – najlepiej oceniane oleje silnikowe w Polsce

Oleje silnikowe Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetycznych środków smarnych dostępnych na polskim rynku. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów samochodów na świecie, ale cieszą się również niesłabnącym zaufaniem klientów. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie w postaci nagrody e-Laur X-lecia w prestiżowym plebiscycie „Laur Klienta”.

Wyróżnienie to efekt najwyższej sumy głosów zebranych przez markę Shell Helix w internetowych głosowaniach na Laur Konsumenta/Laur Klienta w latach 2012-2022. Przeliczenie głosów oddanych przez internautów potwierdziło, że oleje Shell Helix znajdują się w elicie produktów dostępnych na rynku konsumpcyjnym w Polsce. – Laur Konsumenta/Laur Klienta to jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Niezmiernie cieszy mnie, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez użytkowników ocenianych produktów. Świat się zmienia, a internet jest miejscem, gdzie nasi klienci podejmują coraz więcej decyzji zakupowych. Tym bardziej dziękujemy im za zaufanie, pozytywne opinie oraz niesłabnące przywiązanie do marki Shell Helix. Co ważne, my również idziemy z duchem czasu. Wiemy, że zmieniają się oczekiwania nabywców środków smarnych. Rośnie popularność olejów zapewniających lepszą ochronę silnika, mających dłuższą żywotność i jednocześnie mogących pomóc zmniejszyć ślad węglowy. Aktualna gama produktów Shell Helix spełnia te wymagania i pomaga przyczyniać się do zapewnienia bardziej zrównoważonego rozwoju w przyszłości – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.
Gama olejów silnikowych Shell Helix obejmuje neutralne emisyjnie1 produkty przeznaczone do samochodów osobowych zasilanych różnymi paliwami, w tych pojazdów hybrydowych. Stosowanie olejów Shell Helix zapewnia użytkownikom takie korzyści jak dłuższa ochrona parametrów silnika2, doskonała ochrona turbosprężarki3 oraz do 3% oszczędności paliwa, co w połączeniu z możliwością wydłużenia żywotności silnika, obniża emisje4.

Follow by Email
LinkedIn
Share