sr2logo
Myślisz: ciepło, mówisz: Termo Organika - Strony Rynku

Myślisz: ciepło, mówisz: Termo Organika

W ofercie której znajdziemy kompletny system ociepleń gwarantujący niezawodny i dopasowany standard produktów do ekstremalnych warunków.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Posiada rozbudowaną sieć sprzedaży kompletnego systemu ociepleń ścian zewnętrznych (System ETICS) własnej produkcji , w skład którego wchodzą kleje do styropianu, styropian, siatki, grunty, tynki i farby.

Termo Organika wieloletnia gwarancja jakości

Nieprzerwanie od ponad dekady najwyższa jakość oferty potwierdzana jest rekomendacjami technicznymi Instytutu Techniki Budowlanej, co daje gwarancję klientom zastosowania wyrobów o odpowiednim poziomie izolacyjności budynku. Kompletny System Ociepleń Termo Organika to ciepły dom i gwarantowane oszczędności. To zestaw materiałów, który pozwala na wykonanie optymalnej izolacji cieplnej budynku. To również gwarancja oszczędności na ogrzewaniu i szybkiego zwrotu pieniędzy zainwestowanych w ocieplenie. Wyjątkowa jakość produktów Termo Organika jest zasługą najwyższych standardów technologicznych oraz własnego, rozbudowanego i rygorystycznego systemu kontroli jakości TOQ (Termo Organika Quality). W każdej z fabryk działają laboratoria, których obsługą zajmuje się profesjonalny personel.

Termo Organika oferuje rozwiązania odpowiednie dla wszystkich typów budynków

Płyty styropianowe i systemy ociepleń Termo Organika znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, kamienicach i apartamentowcach, budynkach użyteczności publicznej czy halach przemysłowych. Do każdej przegrody wymagającej ocieplenia przewidziano konkretne, idealnie dopasowane do potrzeb rozwiązanie, w zależności od przeznaczenia dzieląc produkty na pięć podstawowych grup: fasada, dach-podłoga, fundament, parking oraz płyty specjalne.

Profesjonalne wykonanie termoizolacji to realne korzyści

Ochrona cieplna budynku choć nie jest widoczna odgrywa bardzo ważną rolę. Większość kosztów utrzymania pomieszczeń skupia się na ogrzewaniu. Szczególnie teraz jest to wydatek, który odczuwa każdy z nas. Zaczynamy uważniej przyglądać się przestrzeni mieszkalnej i szukamy oszczędności „w każdym kącie”. Zauważamy uciekające bardzo często nam złotówki przez ściany naszych domów. Widzimy, jak ważną rolę ogrywa zastosowanie odpowiedniej grubości, a przede wszystkim jakości styropianu. Słaba izolacja cieplna nie zapewni nam odpowiedniej temperatury, wilgotności oraz wentylacji, a to stale będzie wpływało na zubożenie naszych portfeli. Opłacalność inwestycji w podniesienie standardów ogrzewania naszych domów zapewni nam wybór wysokiej jakości materiałów termoizolacyjnych jednego producenta skompletowanych w pełnym systemie ociepleń. W takim rozwiązaniu komponenty systemu wzajemnie się uzupełniają, dając najlepsze efekty. Budowlanym hitem obecnego sezonu budowlanego staje się kompletny system ociepleń Termonium Termo Organika.

Follow by Email
LinkedIn
Share