sr2logo
Premium Mobile z sukcesami - Strony Rynku

Premium Mobile z sukcesami

Ponad 50 tysięcy nowych Konsumentów. Premium Mobile ponownie w TOP 3 operatorów z najlepszym bilansem przy przenoszeniu numerów według raportu UKE.

Premium Mobile, wirtualny operator telefonii komórkowej działający na infrastrukturze sieci Plus, już od kilku lat utrzymuje swoją mocną pozycję w bilansie przenoszonych numerów wśród wszystkich dostawców usług. Marka swoją obecność w TOP 3 liderów zawdzięcza przede wszystkim prostej, atrakcyjnej cenowo ofercie oraz specjalnej promocji na start przy przeniesieniu numeru.

Dlaczego Konsumenci chętnie przenoszą numer do Premium Mobile?

Każdy nowy użytkownik operatora otrzymuje rabat na pierwsze 9 miesięcy abonamentu FREEDOM (do wyboru są pakiety od 30 GB do 110 GB) oraz nie ponosi żadnych opłat aktywacyjnych. Każda taryfa FREEDOM obok szybkiego Internetu obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Nowi klienci Premium Mobile podpisują umowę na wybrany przez siebie okres i mogą zrezygnować z niej w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Operator doceniony przez Klientów

W 2023 roku Premium Mobile odniosło także inny sukces, jakim było otrzymanie Lauru Konsumenta
w kategorii jakości świadczonych usług. Jest to jeden z pierwszych oraz najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przeprowadzany ogólnopolski sondaż wyłania najbardziej popularne, godne zaufania marki.
Ponowne uplasowanie się w trójce liderów rankingu MNP oraz Laur Konsumenta potwierdzają, że operator Premium Mobile oferowanymi przez siebie usługami odpowiada na obecne potrzeby konsumentów.
–Prostota oferty, łatwość wejścia i wyjścia z usługi, żadnych haczyków, zawsze atrakcyjna cena i szczególna dbałość o zadowolenie klienta – z tymi ideami budowaliśmy markę Premium Mobile. I przez te wszystkie lata obecności na rynku nic się w tej materii nie zmieniło. Każda nasza promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, dajemy możliwość rezygnacji z zachowaniem zaledwie 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Jak widać klienci to doceniają – jesteśmy na podium dzięki temu, że wielu do nas przychodzi – ale również – co warto podkreślić – dzięki temu, że niewielu od nas odchodzi – skomentował Krzysztof Hyb Członek Zarządu”

Follow by Email
LinkedIn
Share