sr2logo
Marka sprawdzona od lat - Strony Rynku

Marka sprawdzona od lat

Ceramizer® to marka polskiego producenta preparatów do regeneracji i zabezpieczenia mechanizmów, bez konieczności ich demontażu.


Na rynku Ceramizer® istnieje już od ponad 27 lat, a skuteczność rozwiązań oferowanych przez firmę została potwierdzona licznymi testami i badaniami, jak również opiniami zadowolonych klientów. Krajowa sieć dystrybucji liczy ponad 1500 punktów dystrybucyjnych. Produkty cieszą się zainteresowaniem również poza granicami kraju. Sektory, w których zastosowanie ma technologia Ceramizer® to motoryzacja, ale także przemysł i transport. Producent ceni sobie uczciwość i słucha głosu klientów, dążąc do ciągłego podnoszenia poziomu jakości naszych produktów czy usług. Dzięki temu na bieżąco reaguje na zmieniające się warunki rynkowe. Ceramizer® to marka sprawdzona od lat, a samo określenie „Ceramizer” stało się synonimem wszystkich produktów dodawanych do oleju.
Ceramizer® specjalizuje się w produkcji innowacyjnych preparatów do regeneracji i ochrony silników oraz innych części metalowych poddawanych tarciu. Wiodącym produktem firmy są preparaty, które mają na celu przywrócenie sprawności, zmniejszenie zużycia i tym samym zwiększenie trwałości silnika poprzez regenerację i ochronę powierzchni metalowych cząsteczkami ceramicznymi.
Firma Ceramizer® wyróżnia się na rynku swoją zaawansowaną i dopracowaną nanotechnologią, która opiera się na wykorzystaniu cząsteczek ceramiki. Te pomagają zmniejszyć tarcie, zwiększyć wydajność silnika oraz zapewnić lepszą ochronę przed korozją i wypełnić powstałe przy eksploatacji ubytki. Całość procesu nie wymaga zaangażowania użytkownika – pracę wykonuje sam mechanizm, wytwarzając wysoką temperaturę tarcia będącą aktywatorem reakcji. Produkty z roku na rok cieszą się coraz to większym zainteresowaniem i uznaniem, o czym może świadczyć otrzymany w tym roku tytuł Lidera XX-Lecia w plebiscycie Laur Konsumenta 2004-2024. Serdecznie dziękujemy naszym klientom, którzy oddali na nas głos podczas głosowania.

Follow by Email
LinkedIn
Share