sr2logo
SMOLIK/KEV FOX - Strony Rynku

SMOLIK/KEV FOX

SMOLIK/KEV FOX to kompletnie nowy projekt, w który zaangażowany jest Andrzej SMOLIK oraz jego przyjaciel, songwritter z Menchesteru, KEV FOX. Pierwsze 2 single, czyli Run oraz Mind the bright lights rozgrywają się w rozgłośniach radiowych.Na płycie gościnnie pojawiają się: Natalia Grosiak (Micromusic) oraz Y (BOKKA). Od 23 października jest dostępny nowy album tego duetu. W dniu premiery był najczęściej słuchanym albumem na platformie TIDAL, natomiast po pierwszym weekendzie – był 2 najchętniej kupowanym albumem na Itunsie. Obecnie w recenzjach i relacjach z koncertów często pojawia się opinia, że SMOLIK/KEV FOX to jeden z najlepszych albumów ostatnich miesięcy… Ostatnio wzięliśmy też udział w akcji charytatywnej „Stop Bosym Stopom” czyli Kalendarzu Dżentelmeni 2016, na potrzeby promocji tej akcji SMOLIK/KEV FOX użyczyli m.in. jednej z kompozycji z ostatniego albumu.

3-3

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.

Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość, z jaką KEV FOX występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze SMOLIKIEM przy nagrywaniu utworu L.O.O.T. tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.
Obecnie KEV FOX i SMOLIK pracują nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Premiera jesienią. Pierwszy singiel to utwór Run. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż…


Bilety:

Parter, miejsca stojące:

50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Miejsca sprzedaży: bileteria Palladium, ul. Złota 9, bileterie Empik, sieć sklepów Media Markt i Saturn

Sprzedaż online: palladium.art.pl, ebilet.pl,
eventim.pl, ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl

Balkon, miejca siedzące:

70 zł – przedsprzedaż oraz w dniu koncertu

Miejsca sprzedaży (miejsca siedzące na balkonie): bileteria Palladium, ul. Złota 9, bileterie Empik,
sieć sklepów Media Markt i Saturn

Sprzedaż online: palladium.art.pl, ebilet.pl,
eventim.pl

Follow by Email
LinkedIn
Share