sr2logo
Domowy internet – więcej możliwości - Strony Rynku

Domowy internet – więcej możliwości

LOGO RGB

Dzisiaj internet jest już prawie w każdym domu. To okno na świat, dostarczające wiedzy, rozrywki, a także narzędzie pracy. Trudno wyobrazić sobie załatwianie bez niego nawet codziennych spraw.

Jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego z 2013r., jedynie co czwarte gospodarstwo domowe w Polsce nie miało dostępu do sieci. W obecnych czasach internet jest równie ważnym narzędziem w gospodarstwach domowych jak pralka czy lodówka. Najpopularniejszą usługą internetową wśród Polaków jest Neostrada, z której korzysta ponad dwa miliony klientów. W jej zasięgu znajduje się niemal 80 proc. domów, co czyni ją najbardziej powszechnie dostępną usługą domowego internetu w Polsce. Dobrą wiadomością zarówno dla przyszłych, jak i obecnych użytkowników Neostrady jest duża obniżka cen. W nowej ofercie – „Superpromocji” – możemy liczyć na niższy abonament niezależnie od prędkości internetu, na jaką się zdecydujemy. Jeśli już korzystamy z linii telefonicznej Orange, będziemy mogli cieszyć się Internetem o prędkości nawet do 80 MB/s już za 39,90 zł miesięcznie. Oszczędność dla domowego budżetu sięga nawet 32 proc.
Warto zwrócić uwagę na to, że prócz dobrej ceny Neostrada oferuje też lepszą ochronę przed atakami cyberprzestępców, które mogą powodować utratę ważnych danych czy zawirusowanie komputera. Wszystkich użytkowników Neostrady pomaga chronić darmowa Cyber Tarcza. Warte uwagi są także rozwiązania dla całej rodziny, np. FunPack, w którym prócz internetu znajdziemy też telewizję i telefon stacjonarny. Bogaty dobór kanałów TV sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, natomiast telefon stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami, mimo rozwoju sieci komórkowych, to wciąż przydatne w domu urządzenie.

Dzięki ostatnim obniżkom cały pakiet można kupić już za 59,90 zł niezależnie od prędkości internetu, na jaką się zdecydujemy – do 10, do 20 lub do 80 MB/s. Ta cena obowiązuje dla klientów, którzy mają aktywną linię telefoniczną Orange. W porównaniu do wcześniejszej oferty, ceny spadły nawet o jedną czwartą. Tańszy internet, telewizja i telefon to nie jedyne nowości, które pozwolą nam cieszyć się oszczędnościami. Ciekawym rozwiązaniem dla rodzin są też nowe promocje obejmujące korzystanie z telefonów komórkowych.
Dla klientów Neostrady lub telefonu stacjonarnego Orange przygotowano abonamenty na telefon komórkowy z nielimitowanymi usługami, tańsze aż o 30 zł w porównaniu do standardowej oferty. To okazja, by wyposażyć w telefon komórkowy członków rodziny. Dla tych, którzy nie chcą zmieniać telefonu, przygotowano ofertę bez telefonu Super Smart Plan Open. Za 29,99 zł miesięcznie możemy dzwonić, wysyłać SMS-y i MMS-y bez limitu, a także korzystać z internetu w telefonie do 5 GB bez jakichkolwiek ograniczeń. Jeśli jednak zależy nam na nowym smartfonie, warto skorzystać z planu Smart Plan Halo Open za 39,98 zł lub Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. W obydwu również znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, oferty różnią się wielkością pakietów na korzystanie z mobilnego internetu. Korzystajmy więc z okazji do oszczędności w domowym budżecie. W końcu w obecnych czasach dostęp do sieci czy telefon komórkowy to już żaden luksus, ale usługi, od których wymagamy dobrej jakości za równie dobrą cenę.

You may also like...