sr2logo
Salvum – pewny sposób na zaniżone odszkodowanie - Strony Rynku

Salvum – pewny sposób na zaniżone odszkodowanie

Przeważający odsetek wypłacanych w Polsce odszkodowań jest zaniżony. Tylko nieliczni poszkodowani decydują się jednak toczyć długotrwałe i kosztowne spory sądowe z ubezpieczycielem. Na szczęście istnieje inny, prostszy i szybszy sposób na odzyskanie części należnej gotówki – odkup zaniżonej części odszkodowania. Jednym z liderów na rynku w tym segmencie jest firma Salvum założona w 2011 roku.

sss– To niemal reguła, że firmy ubezpieczeniowe proponują poszkodowanym zaniżoną sumę. Ci – zwabieni wizją szybkiego przelewu gotówki – godzą się na zdecydowanie za niską sumę. Polskie prawo umożliwia jednak odzyskanie należnej kwoty także po tym, gdy przyjęliśmy od ubezpieczyciela zaproponowane pieniądze. W Salvum zajmujemy się sprawami, które miały miejsce nawet do trzech lat wstecz – tłumaczy adwokat Paweł Dudkiewicz.

Odkup zaniżonej części odszkodowania w kilku krokach

Model współpracy z klientem jest bardzo prosty. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielami Salvum, przesłać kosztorys szkody oraz decyzję o przyznaniu ubezpieczenia. Po przeanalizowaniu sprawy klient otrzymuje propozycję odkupu prawa do zaniżonej części odszkodowania.
Co niezwykle istotne z punktu widzenia klienta, podpisanie umowy i otrzymanie dodatkowych pieniędzy definitywnie kończy dla niego sprawę. O swoje wynagrodzenie Salvum walczy bezpośrednio z ubezpieczycielem i ponosi ewentualne ryzyko porażki w sądzie.

Samochody, nieruchomości, zdrowie

Chociaż zdarzenia drogowe są najczęściej zgłaszanymi przez klientów, to firma rozpatruje także szkody majątkowe, osobowe, rolnicze czy transportowe. Każda grupa szkód jest obarczona innymi przepisami prawnymi, w większości przypadków istnieje jednak możliwość odkupu zaniżonej części odszkodowania (nie dotyczy to szkód na osobie). Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, wystarczy skontaktować się z konsultantem firmy, który udzieli wyczerpujących informacji.

Prężny rozwój

– Pomogliśmy już tysiącom osób z całej Polski. Specjalizujemy się w odkupie, ale systematycznie rozszerzamy naszą ofertę: m.in. o wynajem samochodów z OC sprawcy czy usługę zdalnego rzeczoznawcy. Zależy nam, aby na każdym etapie móc świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Laur Konsumenta Odkrycie 2016 to dla nas i dla naszych klientów jasny sygnał, że zmierzamy we właściwym kierunku – mówi Wojciech Dudkiewicz.

You may also like...