sr2logo
Lepiej z 3M - Strony Rynku

Lepiej z 3M

3M w Polsce to grupa spółek, które działają na terenie naszego kraju z ramienia jednego z największych amerykańskich koncernów.Przedsiębiorstwo prowadzi zdywersyfikowaną działalność przemysłową, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne.

wqdscNauka w biznesie

Firma niedawno ruszyła z nową komunikacją marki 3M Science. Applied to Life. Jej celem jest zwrócenie uwagi na wpływ nauki 3M na otoczenie przy jednoczesnym ukazaniu szerokiego zastosowania produktów należących do zróżnicowanych grup biznesowych. Platforma pozwala przekazać w atrakcyjny sposób, czym zajmuje się firma, a także dlaczego liczy się na rynku, tak aby obecne i przyszłe pokolenia klientów oraz potencjalni pracownicy zrozumieli korzyści, jakie może zaoferować im 3M. Przedsiębiorstwo korzysta z osiągnięć naukowych i technologii, wprowadzając przełomowe rozwiązania, które czynią życie ludzi na całym świecie lepszym, łatwiejszym i pełniejszym.
3M to firma, w której nauka leży u podstaw jej codziennych działań.

Praca u podstaw

3M doskonale sprawdza się nie tylko w biznesie, wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dba o pracowników, dzięki którym od lat utrzymuje pozycję lidera. Jako pracodawca firma oferuje liczne benefity i programy rozwojowe. Działania z zakresu HR są nieustannie weryfikowane i ulepszane, tak aby odpowiadały potrzebom pracowników. Filozofią firmy jest również to, by każdy czuł się jej częścią i mógł być dumny z wartości, jakie ona ze sobą niesie. Praca w przedsiębiorstwie, która sprawia, że nauka służy poprawie życia każdego człowieka, to misja, w którą warto wierzyć. Takie podejście do prowadzonego biznesu zaprocentowało tym, iż firma 3M w Polsce po raz czwarty została wyróżniona w projekcie Solidny Pracodawca Roku.
Więcej informacji na temat platformy oraz firmy znajdą Państwo na stronie: www.3m.pl

You may also like...