sr2logo
Od niego kobiety mogą wymagać więcej… - Strony Rynku

Od niego kobiety mogą wymagać więcej…

… a mowa tu oczywiście o polskim producencie bielizny i akcesoriów gorseciarskich – firmie Julimex. W subtelny sposób uzupełnia ona kobiecy niezbędnik o produkty innowacyjne, funkcjonalne i swobodnie mieszczące się w damskiej torebce.

jammmmPropozycja marki Julimex to doskonała odpowiedź na realne potrzeby kobiet i pełna oferta dla wszystkich tych, które są świadome, zmian jakie zachodzą w zakresie projektowania oraz produkcji damskiej bielizny. – Wprowadzenie produktu na rynek poprzedzają gruntowne badania i dialog z kobietami w celu pragmatycznego zrozumienia ich potrzeb – podkreśla Tomasz Wojciechowski, współwłaściciel Julimex S.C. – Zwiększamy asortyment, stosując przy tym prekursorskie rozwiązania i najnowsze technologie. Co ważne, wszystko tworzymy z doskonałych jakościowo materiałów, z najwyższą starannością oraz dbałością o detale.
Patrząc na ofertę marki, nie sposób nie zgodzić się z tym, że są to proste i wygodne w użyciu produkty, które znacząco podnoszą komfort codziennego funkcjonowania: biustonosze samonośne, wkładki pompowane – umożliwiają samodzielne regulowanie efektu push-up, samoprzylepne wkładki z pianki do bikini, plastry podnoszące biust, przedłużacze i zmniejszacze obwodu, paski obniżające zapięcie i inne wysoce innowacyjne akcesoria. Warto podkreślić, że w najbliższych ciału kobiety produktach samoprzylepnych zastosowano wyłącznie kleje, które posiadają atest SGI i pozytywnie przeszły badania dermatologiczne. Domeną marki Julimex niewątpliwie jest też technologia. –Nasze najnowsze kolekcje Julimex Shapewear i Julimex Lingerie są wykonane w nowoczesnej technologii INVISIBLE-LINE® – uzupełnia Tomasz Wojciechowski. – Dzięki temu nasza bielizna jest niewidoczna pod ubraniem, a jej brzegi są ultracienkie. Większość produktów jest całkowicie bezszwowa. Ewentualne pojedyncze szwy są elastyczne i pracują, stając się niewidocznymi po założeniu, a miękka w dotyku dzianina typu Golden Poliamid doskonale dopasowuje się do sylwetki.

 

You may also like...