sr2logo
Przede wszystkim rozwój - Strony Rynku

Przede wszystkim rozwój

4Elavon, spółka należąca do U.S. Bancorp, uzyskała tytuł Solidny Pracodawca 2017. Polityka personalna firmy po raz drugi z rzędu zdobyła uznanie jury plebiscytu. Elavon jako jeden z kreatorów przemian rynku płatności bezgotówkowych przywiązuje dużą uwagę do rozwoju zawodowego i indywidualnego swoich pracowników. Wspieranie tego procesu jest głęboko osadzone w kulturze organizacyjnej firmy, czego efektem są programy rozwojowe oraz liczne inicjatywy społeczne.
– Dynamiczny rozwój branży płatności elektronicznych stwarza naszym pracownikom okazję do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Wymagania rynku, a przede wszystkim oczekiwania naszych klientów inspirują nas do nieustannego ulepszania procesów i stosowanych rozwiązań. Pracownicy biorą udział zarówno w ich opracowywaniu, jak i wdrażaniu, co pozwala im zdobywać doświadczenie w nowych obszarach – mówi Rafał Gołębiewski, dyrektor zarządzający Elavon Polska.
– W Elavon głos pracowników jest bardzo ważny. Firma stwarza liczne fora, gdzie pracownicy mogą zgłaszać nowe pomysły lub dyskutować nad wdrożonymi już inicjatywami – dodaje.
Wszyscy pracownicy Elavon mają możliwość udziału w programach rozwojowych dedykowanych zarówno zatrudnionym na stanowiskach specjalistycznych, jak i menedżerskich. – Praca w międzynarodowym środowisku, jakim jest nasza firma, daje też możliwość codziennego doskonalenia umiejętności językowych, a uczestnictwo w międzynarodowych projektach pozwala poznawać kolegów i koleżanki z różnych stron świata oraz wzbogaca wiedzę o kulturach innych krajów – mówi Rafał Gołębiewski.
Poza obszarem zawodowym Elavon wspiera także rozwój indywidualny pracowników. W tym celu aktywnie uczestniczy w licznych inicjatywach społecznych i charytatywnych. W każdą środę wolontariusze firmy odwiedzają świetlice TPD, gdzie grają z dziećmi w gry planszowe. W ramach integracji swojej załogi firma bierze udział w Biegu Firmowym. W tym roku Elavon reprezentować będą aż trzy drużyny, które pobiegną w charytatywnej sztafecie dla podopiecznych Fundacji Everest.

You may also like...