sr2logo
Rohhe – Energia Jakości - Strony Rynku

Rohhe – Energia Jakości

Wielu, w bardzo różnych kategoriach marzy o miejscu na podium… Rohhe właśnie czwarty raz otrzymało złoty Laur Klienta. To ogromny powód do dumy i satysfakcji. Nasza konsekwentna praca przyniosła pożądany wynik. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że kolejny rok z rzędu zechcieli nas Państwo dostrzec i ponownie wyróżnić przyznając właśnie nam najwyższe uznanie, tym razem w kategorii „Najwyższa Jakość Produktów i Usług”.

Dla firmy produkcyjnej jakość produktów to obszar o kluczowym znaczeniu. Dbałość o nią to fundamentalny element naszej kultury organizacyjnej. Każdego dnia działamy z rzeczywistą troską o zasoby naturalne oferując produkty oszczędzające energię najwyższej jakości, jednocześnie dbając o środowisko zgodnie z wdrożonym systemem ISO 14001. Jednakże chciałbym podkreślić, że odpowiedzialne prowadzenie firmy to jedno, ale bez świadomych klientów nie moglibyśmy odnieść takiego sukcesu. To właśnie mądrzy klienci, wybierający spełniające najbardziej restrykcyjne normy europejskie produkty Rohhe, pozwalają nam każdego dnia działać w zgodzie z naszym sloganem „Energy to live” i przybliżać nas do osiągania kolejnych celów. Dziękujemy, bo to niezwykle motywujące, że udaje nam się wspólnie tworzyć kulturę organizacyjną, która w równym stopniu służy wszystkim zaangażowanym: klientom, pracownikom, interesariuszom, ale i środowisku, i rynkowi.

Mogą być Państwo pewni, że nie spoczniemy na tych laurach. Dbałość o jakość z poszanowaniem środowiska jest naszym modus operandi, a poziom zaufania i zadowolenia naszych klientów stanowi miarę naszych starań. Tak właśnie postrzegamy naszą rolę w biznesie. W takim stylu nadal chcemy definiować standardy jakości na rynku. Cieszymy się, że od lat dostrzegają Państwo nasze starania i nagradzają zaangażowanie, wspierając nasz styl zarządzania. Będziemy bez końca, uparcie dążyć do perfekcji, dając przykład i prężnie działając na rzecz przyszłości, którą, jak wierzymy, wszyscy współtworzymy swoimi codziennymi odpowiedzialnymi decyzjami. Dziękuję, że wciąż możemy żywić entuzjazm i przekonanie, iż to co i jak robimy ma znaczenie nie tylko dla nas samych.

Follow by Email
LinkedIn
Share