sr2logo
Specjalista od Wielkich Greckich Wakacji - Strony Rynku

Specjalista od Wielkich Greckich Wakacji

Wielkie Greckie Wakacje podbijają polski rynek turystyczny. Firma Grecos Holiday po raz kolejny zdobyła Laur Klienta Grand Prix 2018. To niezbity dowód, że Polacy chętnie korzystają z oferty tego touroperatora, bo doceniają jakość jego usług.

4Swój sukces Grecos Holiday zbudował na dwóch fundamentach. Pierwszym jest specjalizacja: firma koncentruje się na destynacjach greckich, oferuje szeroki wybór modeli wypoczynku i wiedzę popartą doświadczeniem 14 udanych sezonów. Drugi filar to pasja. Zespół Grecosa tworzą ludzie zaangażowani, kreatywni, pełni entuzjazmu i nowych pomysłów, a do tego – zakochani w Grecji.

Największy wybór słonecznych greckich plaż

Na Grecosa – specjalistę od Wielkich Greckich Wakacji – postawiło już 900 tys. klientów. Firma ma ugruntowaną pozycję w gronie liderów branży turystycznej, co regularnie znajduje odzwierciedlenie w rankingach najlepszych touroperatorów. – Grecja to trochę egzotyki, ale na wyciągnięcie ręki, bo w Europie – podkreśla prezes Wojciech Skoczyński.
– Przede wszystkim to jednak najpiękniejsze plaże, do których my wybieramy najlepsze hotele oraz największych pasjonatów i Greków, i Polaków. Oni odkrywają przed naszymi klientami siga-siga, czyli grecki spokój pozwalający na delektowanie się życiem. Dzięki połączeniu wymarzonego miejsca na wakacje i zaangażowania ludzi kochających Grecję zabieramy tam z roku na rok coraz więcej Polaków.
Atutem Grecosa jest bogata i różnorodna oferta: aż 20 atrakcyjnych kierunków i największy wybór słonecznych greckich plaż. Z 8 polskich miast można z Grecosem dolecieć na 14 greckich lotnisk. Listę wakacyjnych destynacji uzupełniają perły Morza Śródziemnego: wyspy Cypr i Majorka.

Więcej niż all inclusive

Oprócz szerokiej oferty all inclusive, wciąż najczęściej wybieranej opcji, Grecos proponuje coraz więcej możliwości dopasowanych do rosnących oczekiwań klientów, m.in. urlop w luksusowej willi z basenem (Willa Escape), Grecja po mojemu, czyli wakacje objazdowe pod okiem doświadczonego polskiego przewodnika, rejs jachtem (Przygoda pod Żaglami) czy city break (Ateny i Saloniki). Hitem stał się już program treningowy Grecos Active by Ewa Chodakowska, opracowany przez najpopularniejszą polską trenerkę fitness, a pozwalający na zachowanie aktywności w czasie wakacji.
Najnowszą propozycją Grecosa są programy dla nastolatków. Od sezonu 2018 zajęcia dla dzieci pod opieką animatorów i instruktorów pływania, czyli Klub Delfinki, są dostępne dla uczestników do 12 lat – wersja Delfinki Junior. Dla starszych Grecos wprowadził Kluby OPA! teens, umożliwiając dopasowane do oczekiwań młodzieży spędzanie czasu z rówieśnikami. Już czas na Wielkie Greckie Wakacje!
Sprawdź na www.grecos.pl

You may also like...