sr2logo
Niczuk – dbamy o otoczenie! - Strony Rynku

Niczuk – dbamy o otoczenie!

Wartości firmy to zestaw wspólnych cech, z którymi identyfikuje się cały zespół. My, członkowie zespołu THALE (dawniej Niczuk) doskonale wiemy jakie wzorce napędzają nas do działania każdego dnia.

6

Nadrzędnym celem naszej Spółki jest oferowanie nie tylko produktów najwyższej jakości spełniających wymagania każdego klienta i zachowanie jak najlepszych relacji z kontrahentami, ale także pozostanie uczciwym i sprawiedliwym pracodawcą. Potwierdzeniem tego jest otrzymanie, już po raz czwarty z rzędu, wyróżnienia w projekcie
Solidny Pracodawca Roku.

THALE jest właścicielem  marki Niczuk

Siła naszej firmy to przede wszystkim podążanie za wspólnymi wartościami etycznymi, takimi jak szacunek, uczciwość, odpowiedzialność, solidarność i partnerska współpraca. Z dbałością o otoczenie i z poczucia chęci niesienia pomocy przyjęliśmy pod swoje skrzydła słonicę Katkę, zamieszkującą gdańskie ZOO. Tak, jak cechy naszej nowej podopiecznej: odpowiedzialne działanie oraz konsekwentna realizacja planów są kwintesencją cech i wartości reprezentowanych przez naszą firmę, tak jej siła i wytrzymałość – to główne atrybuty naszych produktów, na które od zawsze stawiamy.

Działania proekologiczne to jeden z ważniejszych elementów polityki firmy. Czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko i promujemy ekologiczne postawy. Prowadzimy szereg inicjatyw mających na celu zmniejszenie zużycia czynników energetycznych, korzystamy z surowców i materiałów przyjaznych dla środowiska, stosujemy opakowania z możliwością recyklingu, a także dobieramy partnerów, którzy tak jak i my zwracają uwagę na poszanowanie środowiska. Świadectwem tego jest przyznany w grudniu 2019 roku certyfikat „EKOlogiczni w Biznesie”, który w województwie Warmińsko-Mazurskim otrzymaliśmy jako pierwsi.

Nasza firma nieustannie podejmuje działania, które przyczyniają się do podnoszenia standardów w obszarach biznesowych w całym  regionie.