sr2logo
Vivus Finance – partner godny zaufania - Strony Rynku

Vivus Finance – partner godny zaufania

8Vivus Finance jest obecnie największym pożyczkodawcą internetowym w Polsce, któremu zaufało już ponad 900 tys. klientów. Firma działa na polskim rynku niecałe trzy lata, jednak bardzo szybko udało jej się zdobyć zaufanie Polaków – już po pierwszym roku działalności firma w swojej bazie posiadała 330 tys. klientów. 

Oferta Vivusa w pełni odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy cenią wysoką jakość usług, minimum formalności, dostępność oraz szybkość udzielanych pożyczek. Wszystkie te parametry utrzymują się na najwyższym poziomie, a dowodem na to jest aż 91% zadowolonych klientów oraz 77%, którzy poleciliby usługi Vivusa znajomym.

– Polacy doceniają nowoczesne i wygodne usługi finansowe, dlatego tak wielu z nich nam zaufało. Cały czas rozwijamy nasz produkt i dzięki temu utrzymujemy pozycję lidera. Chcemy przełamywać dotychczasowe stereotypy i udowadniać, że nowe technologie świetnie współpracują z operacjami finansowymi – mówi Ewa Wernerowicz, dyrektor ds. operacyjnych Vivus Fianance.
Vivus Finance może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami za wysoką jakość usług oraz innowacyjność – Laur Klienta, Gwiazda Jakości Obsługi, godło Odkrycie Roku (kategoria pożyczki internetowe), „Skrzydła KRD” (nagroda przyznawana przez Krajowy Rejestr Dłużników dla firm i organizacji, które w szczególny sposób przyczyniły się do propagowania etyki i bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym).

– Pożyczki Vivus Finance już trzeci rok z rzędu zostały wskazane przez konsumentów jako najlepsze na rynku internetowych usług pożyczkowych. Nagroda Laur Klienta jest przypieczętowaniem naszych starań o bardzo dobre relacje z klientami oraz potwierdzeniem zaufania, którym jesteśmy obdarzani – dodaje Ewa Wernerowicz.

Vivus.pl oferuje pożyczki na okres do 30 dni, do kwoty 4 tys. zł, które są spłacane jednorazowo. Pierwsza pożyczka do 1600 zł dostępna jest za darmo. Pożyczkodawca sprawdza wiarygodność kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej, trzech Biurach Informacji Gospodarczej oraz w systemie „Dokumenty Zastrzeżone”, prowadzonym przez Związek Banków Polskich. Posiada także własny system scoringowy, dzięki któremu ściśle kontroluje ryzyko pożyczkowe.


 

Vivus w liczbach:

Liczba klientów: 900 tys.
Liczba krajów, w których obecny jest Vivus: 12
Czas oczekiwania na pożyczkę: średnio 3 min. 40 sek.
Maksymalna kwota pierwszej, darmowej pożyczki: 1600 zł
Maksymalna kwota pożyczki: 4000 zł
Dostępność: 7 dni w tygodniu od 6 do 23